Header image alt text

Золотоніська місцева прокуратура

Керівництво

3
Танцюра Валентин Юрійович
керівник Золотоніської місцевої прокуратури
радник юстиції
 
Танцюра В.Ю.. народився у 1984 році в м. Сміла, Черкаської області. У 2007 році закінчив Національну академію прокуратури України. Свою трудову діяльність розпочав з посади помічника Лисянського районного прокурора. В подальшому працював помічником Шевченківського транспортного прокурора, Смілянського міжрайонного прокурора, прокурором та старшим прокурором відділу прокуратури Черкаської області. З червня 2013 року очолював Шполянську  районну прокуратуру. З травня 2014 обіймав посаду заступника Дніпровського екологічного прокурора. З грудня 2014 року очолював Чорнобаївську  районну прокуратуру.З 15.12.2015 наказом Генерального прокурора України призначений на посаду керівника Золотоніської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує сина.

черненко


Черненко Тарас Юрійович
 
перший заступник
керівника Золотоніської місцевої прокуратури
юрист 1 класу
 
Черненко Т.Ю.. народився у 1989 році в м. Черкаси. У 2011 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
 
Свою трудову діяльність розпочав з посади старшого помічника Золотоніського міжрайонного прокурора.
 
В подальшому працював старшим прокурором Золотоніської міжрайонної прокуратури.З червня 2015 обіймав посаду заступника Золотоніського міжрайонного прокурора.
 
З грудня 2015 року працював прокурором Золотоніської місцевої прокуратури.
Наказом прокурора Черкаської області від 23.01.2017 призначений на посаду першого заступника керівника Золотоніської  місцевої прокуратури.
Одружений, виховує двох доньок.
 
 
4
Кириченко Олександр Миколайович
 
Заступник
керівника Золотоніської місцевої прокуратури
старший радник юстиції
 
Кириченко О.М.. народився у 1976 році в с. Вільхи, Золотоніського району, Черкаської області. У 1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України. Свою трудову діяльність розпочав з посади старшого слідчого Золотоніської міжрайонної прокуратури.В подальшому працював прокурором та прокурором-криміналістом, начальником відділу прокуратури Черкаської області, помічником прокурора м. Черкаси.

З березня 2014 року очолював Звенигородську  міжрайонну прокуратуру.

З червня 2015 обіймав очолював Канівську міжрайонну прокуратуру.

З 15.12.2015 наказом Генерального прокурора України призначений на посаду заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує сина.

 

 
 
 clip_image002
Чумаченко Олександр Юрійович
заступник
керівника Золотоніської місцевої прокуратури
молодший радник юстиції 
Чумаченко О.Ю. народився у 1988 році в м. Сміла, Черкаської області. У 2010 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Свою трудову діяльність розпочав з посади помічника Канівського міжрайонного прокурора Черкаської області.В подальшому працював прокурором та старшим прокурором відділу прокуратури Черкаської області.З жовтня 2014 обіймав посаду заступника Канівського міжрайонного прокурора Черкаської області.

З 15.12.2015 наказом прокурора Черкаської області призначений на посаду заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури Черкаської області.

Одружений.

За сумлінне виконання службових обов’язків заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором Черкаської області.