Header image alt text

Золотоніська окружна прокуратура

«Телефон довіри»

Інформація

про порядок функціонування «телефонів довіри» та

«електронної пошти довіри» в органах прокуратури України

 

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в органах прокуратури України в Генеральній прокуратурі України, прокуратурах областей та міста Києва функціонують «телефони довіри» та скриньки «електронної пошти довіри».

Інформацію на всі «телефони довіри» та скриньки «електронної пошти довіри», які функціонують у прокуратурах обласного рівня, отримують працівники управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України, дислоковані в цих прокуратурах.

Повідомлення про факти корупції працівників прокуратури та інші ганебні вчинки надавати:

- стосовно працівників Золотоніської місцевої прокуратури на «телефон довіри» чи  «електронну пошту довіри» представника управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

 

Телефон довіри                           (0522) 32-14-07

 

Електронна пошта довіри        korrupcia.kirovograd@gp.gov.ua

 

Приймання повідомлень про вищезазначені факти проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на «електронну пошту довіри» — цілодобово.

У такому ж порядку приймаються повідомлення від працівників прокуратури про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою, у тому числі без зазначення авторства (анонімні), зроблені на підставі статті 53 цього Закону.