За процесуального керівництва Золотоніської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно чоловіка, який обвинувачується у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення, вчинене на території природно-заповідного фонду (ч. 3 ст. 240 КК України).

За даними слідства, місцевий житель, реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, не маючи передбачених законодавством України дозвільних документів, перебуваючи на території  Національного природного парку «Нижньосульський», що є територією                           природно-заповідного фонду, здійснив незаконне видобування близько 2 тон піску, який відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення.

На цей час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті, притягнення до кримінальної відповідальності, винній особі загрожує покарання до 6 років позбавлення волі.