Проведення профілактичниз заходів є важливим для дітей у період формування їхньої правосвідомості. Мета таких зустрічей – встановлення діалогу між дітьми та правоохоронцями, роз’яснення підростаючому поколінню важливості дотримання вимог законів, сприяння зменшенню злочинності у дитячому середовищі.

А тому, з метою правового виховання молоді ювенальними прокурорами Золотоніської окружної прокуратури систематично проводяться навчальні бесіди з учнями 5-11 класів, ліцеїв Золотоніськго району.

Із підлітковою віковою аудиторією проведено спільні колективні уроки на предмет дотримання законодавства України, ознайомлено з особливостями кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх. Звернуто увагу на дотриманні належної поведінки як у школі, так і поза нею, зокрема у побуті.

Розповідаючи учням про їхні права, ювенальні прокурори також інформували школярів про роботу органів профілактики та прокуратури, спрямовану на захист прав та інтересів дітей, пояснювали завдання правоохоронних органів у цій сфері та можливість повідомляти про порушення своїх прав державні органи, які забезпечують контроль за їх дотриманням.

Подібні зустрічі із школярами та працівниками прокуратури проводитимуться і в подальшому, ажде їх мета – підтримка у вихованні підростаючого покоління та профілактика правопорушень серед підлітків.

IMG_3231 IMG_3228 IMG_3230 IMG_3229