Золотоніською окружною прокуратурою проведено перевірку на предмет додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах Золотоніським РВП ГУНП в Черкаській області.

В ході перевірки виявленні порушення Конституції України, КПК України, Закону України «Про Національну поліцію» допущенні уповноваженими особами органу поліції в частині виконання вироку суду.

Встановлено, що в червні місяці цього року набрав законної сили вирок суду, яким особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого та призначено  покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.

Зазначений вирок, після набрання ним законної сили, та розпорядження про його виконання надіслані до Золотоніського РВП для виконання. Разом з цим, вирок упродовж чотирьох місяців не виконувався працівниками Золотоніського РВП за відсутністю обставин, що ускладнюють його виконання.

З метою усунення виявлених порушень законодавства України та недопущення їх у подальшому,   забезпечення реалізації завдання  кримінального провадження щодо покарання особи в міру своєї вини, на адресу начальника  Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області скеровано документ прокурорського реагування.