Золотоніською окружною прокуратурою проведено перевірку  у відділенні поліцейської діяльності №2 Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області на предмет дотримання вимог чинного законодавства України  під час застосування до порушників заходів впливу, пов’язаних з обмеженням особистої свободи, за адміністративні правопорушення.

Встановлено, що в порушення вимог ст. 300 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про Національну поліцію» працівники поліції понад пів року не виконують постанови Чорнобаївського районного суду про накладення на особу адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту.

Оскільки, зазначена бездіяльність підрозділу поліції призводить до уникнення  адміністративної відповідальності порушником та сприяє поширенню почуття безкарності та безвідповідальності серед засуджених та можливості вчинення ними нових кримінальних чи адміністративних правопорушень,  з метою усунення виявлених порушень законодавства України та недопущення їх у подальшому,  на адресу Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області скеровано документ прокурорського реагування.