Золотоніською окружною прокуратурою в ході реалізації повноважень, наданих ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», виявлено факт порушення земельного законодавства в частині використання земельної ділянки, яка розташована в адміністративних межах однієї із сільських рад Чорнобаївського району Черкаської області.

Встановлено, що між сільською радою та ФОП укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею 4 га строком на 49 років.

Відповідно до Договору орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку, орендна плата  вноситься орендарем у грошовій формі.

Однак, орендодавець тривалий час не сплачував орендну плату, а тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення заборгованості з орендної плати, який судом задоволено та  на користь держави в особі однієї із сільських рад Чорнобаївського району Черкаської області із підприємця стягнуто кошти у сумі майже 30 тис. грн.