За процесуального керівництва Золотоніської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, а саме злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

В ході досудового розслідування встановлено, що 37-річний чоловік, згідно рішення Драбівського районного суду Черкаської області зобов’язаним сплачувати аліменти на утримання сина аліменти, однак останній злісно ухиляється від сплати  аліментів, не надав жодної матеріальної допомоги на утримання доньки, на облік до Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості не став та заходів спрямованих на погашення заборгованості по аліментах не вживав, у зв’язку із чим у нього з утворилась заборгованість зі сплати аліментів у сумі  майже 60 тис. грн.

НА даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті та притягнення винної особи до кримінальної відповідальності.