Золотоніською місцевою прокуратурою належним чином підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками).

Під час судового розгляду встановлено, що 39-річний місцевий житель, діючи умисно, посягаючи на громадську безпеку, в частині надання інформації про загрозу злочинних посягань, із мобільного телефону здійснив дзвінок на лінію екстреного виклику «102» Головного управління Національної поліції в Черкаській області, та повідомив працівникам поліції завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через замінування домоволодіння сусіда у м. Золотоноша, Черкаської області, яке у подальшому, під час проведення обстеження компетентними органами не підтвердилось.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив покарання у виді 2 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 1 рік.

.