За процесуального керівництва Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно приватного підприємця, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей під час ремонту даху одного із закладів освіти (ч. 2 ст. 191, ч. 1  ст. 366 КК України).

За даними слідства, між фізичною особою – підприємцем та начальником відділу освіти укладено договір  про виконання будівельних робіт з капітального ремонту даху об’єкту будівництва по договірній ціні робіт на основі кошторису, яка є твердою і складає 500 000 грн.

При цьому, підприємець, достовірно знаючи про те, що частина передбачених проектно-кошторисною документацією будівельних робіт з капітального ремонту даху фактично не відповідає об’ємам та вартості виконаних будівельних робіт, діючи умисно, з корисливих мотивів, переслідуючи мету незаконного заволодіння бюджетними коштами склав акт приймання виконаних будівельних робіт, в який вніс завідомо неправдиві відомості щодо об’єму та вартості виконаних будівельних робіт.

У результаті вказаних незаконних дій підприємець обвинувачується у вчиненні привласнення бюджетних коштів в сумі більше 70 000 грн., чим заподіяв майнову шкоду відділу освіти районної державної адміністрації.

На цей час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.