Золотоніською місцевою прокуратурою належним чином підтримано публічне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху  особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили тяжке тілесне ушкодження потерпілому.

В ході судового розгляду встановлено, що 36-річний чоловік, керуючи автомобілем та рухаючись на території Золотоніського району Черкаської області, зі сторони м. Золотоноша, в напрямку с. Софіївка, в порушення Правил дорожнього руху, керуючи транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та відповідно не відреагував на її зміну, маючи об’єктивну можливість завчасно виявити перешкоду у вигляді автомобіля марки ВАЗ 211040, який стояв в попутній смузі руху, не вжив заходів до зменшення швидкості керованого ним транспортного засобу та його зупинки та здійснив зіткнення з автомобілем марки ВАЗ 211040, внаслідок даної дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля марки ВАЗ 211040, отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, відшкодував матеріальну шкоду потерпілому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 2 роки та призначив додаткове покарання у вигляді позбавлення права керувати транспортним засобом строком на один рік.