Канівським міськрайонним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України, а саме умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу.

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік, перебуваючи на території домоволодіння потерпілого, в ході сварки, на ґрунті неприязних відносин, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх діянь, з метою пошкодження житлового будинку, шляхом підпалу, за допомогою каміння розбив два вікна в будинку, після чого узяв пластикову ємність із бензином, що знаходилася біля будинку потерпілого та облив бензином металопластикове вікно на будинку, яке за допомогою запальнички підпалив. У подальшому, продовжуючи свої злочинні дії, підійшов до веранди будинку та за допомогою запальнички підпалив москітну сітку, яка знаходилася на вхідних дверях до веранди будинку, в наслідок чого загорілася дерев`яна конструкція веранди будинку. В результаті підпалу було пошкоджено житловий будинок та спричинено матеріальних збитків потерпілому.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив пом’якшене покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 3 роки.