Канівським міськрайонним судом застосовано до чоловіка, який незаконно зберігав наркотичні засоби в особливо великих розмірах застосовано примусові заходи медичного характеру.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік, незаконно придбав, шляхом зрубування дикорослих рослин коноплі, які перевіз на територію свого домоволодіння, де залишив сушити та у подальшому шляхом перетирання руками та через металеве сито виготовив особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено — канабіс, масою 30 кг, який зберігав без мети збуту в домоволодінні до часу виявлення та вилучення працівниками поліції.

Суд, визнав доведеним в суді факт вчинення чоловіком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 309 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту в особливо великих розмірах.

Разом з тим, в судовому засіданні встановлено, що чоловік під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними, у зв’язки з чим за рішенням суду відносно нього застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом.