Золотоніською місцевою прокуратурою належним чином підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України, а саме напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я потерпілого (розбій).

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік, переслідуючи корисливу мету, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання їх негативних наслідків, з метою заволодіння чужим майном, з використанням предмету, зовні схожого на ніж, вчинив напад, поєднаний із погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я відносно потерпілого, що виразилось в демонструванні ножа, яку потерпілий сприймав як реальну, відкрито заволодів грошовими коштами останнього.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив пом’якшене покарання у виді 4 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 2 роки.