Одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури України є розгляд звернень громадян. Ця робота спрямована на реальний захист прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності та правопорядку в державі.

За 12 місяців 2020 року до Золотоніської місцевої прокуратури надійшло 555 звернень, з них 254 — вирішено по суті, з числа вирішених 5 звернень задоволено та вжито заходи прокурорського реагування.

З вирішених переважають звернення з питань досудового розслідування – 158, з яких більшість на дії і рішення слідчих органів поліції – 126 звернення, з питань представництва інтересів громадян і держави в суді – 3, з питань участі у кримінальному провадженні в суді — 5 та з інших напрямів прокурорської діяльності.

Водночас, 299 скарг стосувалися питань, що належать до компетенції органів влади та контролю, тож їх відповідно до чинного законодавства надіслано для вирішення за належністю.

Упродовж 12 місяців 2020 року до Золотоніської місцевої прокуратури на прийом звернулися 60 осіб, особисто керівником прокуратури – 10 громадян.

Крім того, Золотоніською місцевою прокуратури постійна увага приділяється удосконаленню діяльності з питань забезпечення доступу до публічної інформації, підвищенню її ефективності.

Упродовж 12 місяців 2020 року до Золотоніської місцевої прокуратури надійшло 2 запити на інформацію: з питань досудового розслідування – 1, з інших питань – 1. При цьому, на один запит надано роз’яснення та один запит направлено іншим розпорядникам.

Згідно із ст. 23 Закону України „Про доступ до публічної інформації” рішення, дії чи бездіяльність органів прокуратури області, як розпорядника інформації, запитувачами  до суду не оскаржувалися.

Робота за вказаним напрямом триває.