Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України, а саме відкрите викрадення чужого майна (грабіж).

Під час досудового розслідування встановлено, що злодій, перебуваючи неподалік магазину в одному із сіл Золотоніського району, Черкаської області, діючи за раптово виниклим умислом, спрямованим на відкрите викрадення чужого майна, з корисливих мотивів, шляхом ривка, з рук потерпілого, заволодів, мобільним телефоном. Після чого з місця вчинення кримінального правопорушення зник, завдавши таким чином потерпілому майнової шкоди.

Досудове розслідування триває, чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України.

Довідково: санкція ст. 186 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.