Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактом вчинення замаху на грабіж та здійснення опору працівникам правоохоронного органу під час виконання ними своїх службових обов’язків .

В ході досудового розслідування встановлено, що двоє інспекторів підрозділу дізнання Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області  повертаючись до відділу поліції  помітили чоловіка, який переслідував двох невідомих осіб кавказької національності, які спробували його пограбувати та нанесли тілесні ушкодження. Наздогнавши вказаних осіб, та представившись працівниками поліції, особи причетні до вчинення злочину на вимогу зупинитися не відреагували, одного з вказаних осіб, було затримано, інший чоловік чинив опір намагаючись звільнити затриманого та діставши з кишені курточки ніж погрожував фізичної розправою.

В ході проведення першочергових слідчих (розшукових) заходів особи причетні до вчинення злочину встановлені, ними виявилися раніше неодноразово судимі іноземці та їх затримано в порядку ст. 208 КПК України.

18.11.2020 одному із затриманих оголошено підозру вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків), іншому — ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 186 КК України (закінчене ний замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, поєднаний з проникненням у сховище), ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків), ч. 2 ст. 345 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків), ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 345 КК України (незакінчений замах на умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тяжкого тілесного ушкодження у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

На даний час досудове розслідування триває, вирішення питання про обрання відносно вказаних осіб запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.