Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя м. Канів за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході сварки, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, з метою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, умисно наніс три удари розкладним ножем ззаду по тулубу потерпілої, чим спричинив їй тілесні ушкодження у вигляді  рани грудної клітки зліва, рани в поперековій ділянці спини справа та рани грудної клітки справа, що проникає в плевральну порожнину з пораненням легені та крововиливом в плевральну порожнину, що відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

За вказаних обставин чоловік вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 121 КК України, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

Разом з тим, обвинувачений в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив пом’якшене покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 3 роки.