За принципової позиції Золтоніської місцевої прокуратури Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя м. Канів за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, а саме відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно.

В судовому засіданні встановлено, що чоловік, перебуваючи в м. Каневі Черкаської області, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, переслідуючи мету відкритого  викрадення чужого майна, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх діянь та бажаючи настання негативних наслідків, підійшов до потерпілої та шляхом ривка, відкрито викрав у неї сумку, в якій знаходились: жіночий гаманець з грошовими коштами.

Чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності іза вчинення злочинів проти життя та здоров’я особи, проти власності, маючи не зняту та непогашену судимість на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 2 ст. 186 КК України, призначивши покарання у виді 4 років 2 місяців позбавлення волі.