Золотоніською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного вилову риби.

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік, перебуваючи в урочищі «Завидовське» на Кременчуцькому водосховищі в адміністративних межах одного із сіл Золотоніського району Черкаської області, умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, порушуючи встановлений порядок раціонального використання, охорони і відтворення риб та інших об’єктів водної фауни як важливої складової частини навколишнього природного середовища, із застосуванням, забороненого знаряддя лову –– шести рибальських сіток, виготовлених фабричним способом з мисинового полотна, незаконно виловив риби, на загальну суму  майже 10 тис. грн.., спричинивши шкоду державі на вказану суму.

На підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення Золотоніським міськрайонним судом засуджено чоловіка, йому призначено покарання у вигляді одного року обмеження волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням терміном на один рік.