Чорнобаївським відділом Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення крадіжки товарно матеріальних цінностей з одної із квартир в м. Золотоноша.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жителі м. Запорріжжя області переслідуючи мотиви незаконного збагачення, за попередньо погодженим планом та розподілом ролей з метою таємного викрадення чужого майна, а саме грошових коштів з домоволодіння в одному із сіл Чорнобаївського району Черкаської області, 11 вересня 2020 року, шляхом вільного доступу зайшли до будинку, де одна із співучасників шляхом усунення перешкод, що виразилось в розмові, розмахуванням рукам та хусткою перед потерпілою, сприяла вчиненню злочину іншому співучаснику, який проникши до будинку викрав грошові кошти в сумі майже 20 тис. грн., після чого з місця вчинення кримінального правопорушення зникли, завдавши потерпілій, матеріальних збитків на вище вказану суму.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті та притягнення винних до кримінальної відповідальності, злодіям загрожує покарання від 3 до 6 років.