Чорнобаївським відділом Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого п. 2 ч. 2              ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті малолітньої дитини).

Досудовим розслідуванням встановлено, що жінка, знаходячись за місцем свого проживання в одному із сіл Чорнобаївського району Черкаської області, в момент гніву, переслідуючи раптово виниклий умисел направлений на умисне, протиправне заподіяння смерті своєму малолітньому сину, передбачаючи його суспільно — небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, побачивши, що дитина з власної необережності обмоталася кругом шиї кабелем до тюнера, схопила дитину за верхній одяг та потягнула з застосуванням максимальної сили його тіло до себе, придержавши декілька хвилин дитину в такому положенні, вчинила дії, від яких настало удушення малолітнього, внаслідок чого останній помер на місці вчинення злочину.

Жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України та 09.09.2020 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, винній особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.