Під процесуальним керівництвом Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Канів за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 115 КК України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік в червні поточного року, перебуваючи в квартирі в м. Каневі, будучи в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, під час сварки із своєю знайомою, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи настання негативних наслідків у вигляді смерті потерпілої та бажаючи її настання, умисно наніс останній  тупим предметом численні удари по голові та шиї, після чого, наніс їй один удар кухонним ножем в груди спереду, в результаті чого спричинив потерпілій тілесні ушкодження у вигляді чисельних саден, крововиливів та переломів частин тіла, а також  ушкодженням правого передсердя і проникненням в його порожнину із крововиливами в навколишні м’які тканини, внаслідок яких наступила смерть потерпілої.

Довідково: особі загрожує покарання за ч. 1 ст. 115 КК України у вигляді у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 15 років.