Золотоніською місцевою прокуратурою під час реалізації повноважень, наданих  ст. 23 Закону України  «Про прокуратуру», виявлено численні порушення під час будівництва водопровідної мережі в одному із сіл Канівського району.

Встановлено, що службові особи технічного нагляду за проведенням робіт по об’єкту, неналежно виконали свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не перевіривши відповідність обсягів та якості виконаних будівельних робіт по вказаному об’єкту, підписали акти приймання виконаних робіт на загальну суму майже 800 тис. грн., частина з яких не були виконані, чим спричинили тяжкі наслідки замовнику робіт – сільській раді.

У зв’язку з вказаним Золотоніською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 1 ст. 367 КК України.

На даний час досудове розслідування триває, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.