Під процесуальним керівництвом Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік,  знаходячись в приміщенні літньої кухні, яка розташована на території домоволодіння в одному із сіл Золотоніський район на ґрунті неприязних відносин наніс два удари ножем в область спини ззаду неповнолітньому потерпілому, внаслідок чого спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді: проникаючої колото-різаної рани грудної клітки справа з  пошкодженням правої легені,  що відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень, у зв’язку з небезпекою для життя.

Разом з тим, в ході досудового розслідування встановлено, що чоловік під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними та потребує застосування примусових заходів медичного характеру у виді поміщення до психіатричного закладу із суворим типом нагляду.

На даний час досудове розслідування завершено, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті.