Золотоніською місцевою прокуратурою в судовому порядку вжито заходів на захист державних інтересів, порушених внаслідок протиправного користування приватним підприємцем земельною ділянкою.

Зокрема, в ході здійснення представницької діяльності виявлено, що в м. Каневі знаходиться комплекс нежитлових приміщень, який на праві приватної власності належить фізичній особі-підприємцю та розташований на землях комунальної власності міста Канева площею майже 5000 кв.м.

Вказана земельна ділянка використовувалася ФОП на підставі договору оренди земельної ділянки, укладеного між останнім та Канівською міською радою.

Проте, договір закінчив свою дію та пролонгований не був. Разом з тим, ФОП продовжував використовувати земельну ділянку комунальної власності та не сплачував при цьому жодної плати за її використання.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення безпідставно збережених коштів у вигляді плати за землю в сумі  майже 200 тис. грн., який рішенням суду від 13.08.2020 задоволено в повному обсязі.