Під процесуальним керівництвом Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя одного із сіл Чорнобаївського району за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх діянь, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, в домоволодінні житлового будинку своєї сестри, що розташоване в одному із сіл Чорнобаївського району, Черкаської області, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин з 30-річною потерпілою, наніс останній множинні удари кулаками правої та лівої руки в область голови та тулуба, та стиснувши  шию останньої задушив її внаслідок чого остання померла.

Довідково: особі загрожує покарання за ч. 1 ст. 115 КК України у вигляді у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.