Під процесуальним керівництвом Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя одного із сіл Чорнобаївського району за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України (закінчений замах на вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 16.04.2020 близько 18 години, житель одного із сіл Чорнобаївського району, перебуваючи в неприязних відносинах із сусідом, тримаючи в руках гладкоствольну мисливську рушницю, не маючи дозволу власника домоволодіння, незаконно проникнувши до середини житлового будинку, реалізуючи свій єдиний умисел, направлений на умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, діючи умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, здійснив один постріл із гладкоствольної мисливської рушниці в напрямку  потерпілого, тобто вчинив всі необхідні дії для завершення злочину, але злочин не закінчив з причин, які не залежали від його волі, так як потерпілий своєчасно перемістився в іншу кімнату будинку та залишився живим, а пострілом він влучив у стіну будинку.

Довідково: особі загрожує покарання за ч. 1 ст. 115 КК України у вигляді у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.