Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, а саме: заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України, а саме –  заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Досудовим розслідування встановлено, що дві жительки Полтавської області, діючи за попередньою змовою в травні 2020 року, перебуваючи в одному із сіл Золотоніського району, з метою особистого збагачення, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх негативних наслідків, під приводом надання послуг з ворожіння та зняття порчі, ввійшла в довіру до потерпілої, після чого зловживаючи довірою останньої, заволоділи її грошовими коштами в сумі 20000 (двадцять тисяч) гривень.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до суду та винним особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років.