Золотоніським міськрайонним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України, а саме незаконне заволодіння транспортним засобом, що завдало значної матеріальної шкоди.

В судовому засіданні встановлено, що 37 річна жителька одного із сіл в Золотоніському, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, діючи з прямим умислом, спрямованим на незаконне заволодіння транспортним засобом, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків, таємно, переконавшись, що за її діями ніхто не спостерігає, зайшовши через відкриті металеві ворота у двір домоволодіння, та підійшовши до автомобілю марки VOLKSWAGEN LT-35, шляхом вільного доступу відчинила водійські двері та за допомогою ключа, який знаходився у замку запалення, завела двигун зазначеного автомобіля, та виїхала з території вказаного домоволодіння, тим самим, незаконно заволоділа вищевказаним автомобілем, чим завдала значної матеріальної шкоди потерпілому на суму             200 тис. грн.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив жінку за ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, що завдало значної матеріальної шкоди) призначивши їй покарання у виді 5 років позбавлення волі.

У зв’язку з тим, що правопорушниця щиро розкаялась, повернула власнику автомобіль та обіцяла суду виправитись, суд звільнив жінку від відбування покарання та призначив один рік іспитового строку.