У провадженні Канівського ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, п. 1, ч. 2, ст. 115 КК України, а саме незакінчений замах на вбивство, тобто незакінчений замах на умисне протиправне заподіяння смерті двом або більше особам.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, 06.06.2020, близько 21:10 год., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у приміщенні тамбуру біля вхідних дверей власної квартири  в м. Канів, Черкаської області, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, під час сварки, бажаючи настання смерті двох осіб за допомогою розкладного ножа умисно наніс поранення одному з потерпілих, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітки з права, після чого за допомогою розкладного ножа наніс поранення іншому спричинивши тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення передньої черевної порожнини, однак не довів свої злочинні дії до кінця через те що йому завадили сусіди.

Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, п. 1, ч. 2, ст. 115 КК України та 07.06.2020 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.