Золотоніською місцевою прокуратурою постійно аналізується стан дотримання вимог законодавства про запобігання корупції у діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування на території Золотоніського району.

Так, Драбівським відділом Золотоніською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

В ході судового розгляду встановлено, що депутат однієї із сільських рад Драбівського району, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не подала відповідну декларацію за 2018 рік.

На підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, Золотоніським міськрайонним судом засуджено чоловіка до 150 годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 (один) рік.