Золотоніською місцевою прокуратурою постійно аналізується стан дотримання вимог законодавства про запобігання корупції у діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування на території Золотоніського району.

Так, Драбівським відділом Золотоніською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

В ході судового розгляду встановлено, що депутат однієї із сільських рад Драбівського району, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не подала відповідну декларацію за 2017 та 2018 роки.

На підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, Черкаським районним судом засуджено депутата до 150 годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 (один) рік.