Золотоніською місцевою прокуратурою постійно аналізується стан дотримання вимог законодавства про запобігання корупції у діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування на території Золотоніського району.

За результатами вжитих заходів було виявлено факт неподання декларації колишнім працівником кримінально-виконавчої служби.

Встановлено, що чоловік, будучи звільненим зі служби в Державній кримінально-виконавчій службі України в порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» в двадцятиденний строк не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, а саме декларації перед звільненням.

У зв’язку з наведеним Золотоніською місцевою прокуратурою за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за однак ми кримінального правопорушення, передбаченого           ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Досудове розслідування триває, чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.