Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України, а саме  умисне заподіяння легкого тілесного ушкодження службовій особі, яка виконує службовий обов’язок, у зв’язку з її службовою діяльністю.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель м. Київ 04 березня 2020 року, перебуваючи в одному із сіл Золотоніського району, на грунті раптово виниклих неприязних відносин з єгерем мисливського господарства, який здійснював охорону державного мисливського фонду на закріпленому за ним обході (дільниці), та прибув за вказаною адресою для перевірки інформації про можливий факт браконьєрства, у зв’язку із виконанням потерпілим своїх службових обов’язків, умисно наніс останньому тілесні ушкодження.

На даний час досудове розслідування триває, чоловіку оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2               ст. 350 КК України та йому загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі до 5 років.