У провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх діянь, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, 19 березня 2020 року близько в домоволодінні житлового будинку своєї сестри, що розташоване в одному із сіл Чорнобаївського району, Черкаської області, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин з 30 річною потерпілою, наніс останній множинні удари кулаками правої та лівої руки в область голови та тулуба, та стиснувши  шию останньої задушив її внаслідок чого остання померла.

Вбивцю 20.03.2020 затримано в порядку ст. 208 КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України та 21.03.2020 обрано йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.