Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Київської області будучи судимим за чинення злочинів проти власності, маючи не зняту та не погашену судимість на шлях виправлення не став та повторно, протягом липня 2019 року шляхом пошкодження вікна, проник до семи квартир в м. Золотоноша звідки викрадав матеріальні цінності та грошові кошти. Загальна сума спричинених збитків потерпілим складає близько 300 тис. грн.

В цей час його співмешканка знаходячись біля вікон будинків, здійснювала спостереження, щоб дії крадія ніким не були помічені.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до суду, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 6 років.