Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель одного із сіл Чорнобаївського 06 листопада 2019 року близько 19 год. 00 хв., знаходячись на задньому в салоні автомобіля марки ВАЗ-21061, під час руху даного автомобіля, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, переслідуючи раптово виниклий умисел направлений на умисне, протиправне заподіяння смерті іншій людині, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, умисно захвативши своєю правою рукою за шию потерпілої таким чином, що шия останньої знаходилась між кистю руки та передпліччям та стискавши, задушив потерпілу, внаслідок чого остання померла на місці вчинення злочину, тобто в салоні автомобіля на задньому сидінні.

В подальшому продовжуючи свій злочинний намір, з метою приховання злочину, усвідомлюючи, що жінка померла, приїхавши до домоволодіння за місцем проживання потерпілої, переніс її в покривалі до кімнати будинку, де і залишив.

08.11.2019 чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, вбивці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.