Придніпровським районним судом м. Черкаси засуджено жителя Чорнобаївського району за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть односельчанина.

В судовому засіданні встановлено, що 25-річний чоловік в травні 2018, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись в одному із сіл Чорнобаївського району, під час сварки з потерпілим, яка виникла на ґрунті особистих неприязнених стосунків, через ревнощі, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, перебуваючи зверху над потерпілим, який лежав на спині, умисно наніс останньому декілька ударів кулаком лівої руки в область грудної клітини зліва, після чого продовжуючи свій злочинний умисел, коли свідок намагався припинити бійку, наніс ще декілька умисних ударів ногою в область лівої бічної поверхні грудної клітки потерпілого. В результаті вказаних протиправних дій потерпілий отримав травми грудної клітки з переломом 4-го ребра зліва, розривом серця, легень, крововиливами в серцеву сорочку, легені, грудний відділ аорти. В наслідок протиправних дій у виді нанесення тілесних ушкоджень, а саме від тупої травми грудної клітини з розривом серця та легень, що супроводжувалося кровотечею в серцеву сорочку, спричинено тампонаду серця настала смерть потерпілого.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 2 ст. 121 КК України, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, призначивши покарання у виді 8 років позбавлення волі.