Золотоніською місцевою прокуратурою здійснювалось підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

В судовому засіданні встановлено, що чоловік в липні  2019 року в одному із сіл Драбівського району Черкаської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у приміщенні літньої кухні домоволодіння потерпілого, під час сварки, яка виникла на побутовому грунті, діючи умисно наніс удар лезом ножа у верхню ліву частину грудної клітки останнього, чим спричинив колото-різану рану грудної клітки зліва від якої помер на місці.

Суд, визнав доведеним в суді факт вчинення чоловіком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Разом з тим, в ході судового розгляду встановлено, що чоловік під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними у зв’язки з чим за рішенням суду відносно нього застосовано примусові заходи медичного характеру у виді поміщення до психіатричного закладу із суворим наглядом.