СВ Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, тобто умисне нанесення легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

В ході досудового розслідування встановлено, що житель одного із сіл Золотоніського району, в серпні 2019 року, перебуваючи на стоянці біля банку в м. Золотоноша, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на нанесення тілесних ушкоджень, усвідомлюючи суспільно — небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, долонею лівої руки наніс один удар в голову  неповнолітньому потерпілому,  спричинивши останньому  тілесні ушкодження у вигляді травми голови зі струсом головного мозку.

Обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті, чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправні роботи на строк до одного року, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.