Золотоніським міськрайонним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, а саме злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік, знаючи про обов’язок сплачувати аліменти на утримання сина, починаючи  з липня 2008 року діючи умисно, злісно ухиляється від сплати аліментів, працючи на тимчасових роботах та отримуючи певні кошти, не сплачував аліменти та не надавав жодної матеріальної допомоги на утримання сина, на облік до зайнятості не став з проханням постановити на облік у пошуку робити, як непрацюючий не звертався, в результаті чого згідно з довідкою-розрахунком Золотоніського МВ ДВС ГТУЮ у  Черкаській області заборгованість по аліментам на утримання неповнолітньої дитини становить 39 345,69 гривень (з урахуванням боргу минулих років), яку останній  добровільно не сплатив.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 1 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) призначивши йому покарання у виді двох років обмеження волі.

У зв’язку з тим, що правопорушник щиро розкаявся, обіцяв суду виправитись та відшкодувати шкоду потерпілій, суд звільнив чоловіка від відбування покарання та призначив один рік іспитового строку.