Золтоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому за фактом вчинення серії крадіжок із церков в Чорнобаївському та Золотоніському районі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в травні 2019 року злодій, шляхом пошкодження шибки вікна, проникла до приміщення церкви, розташованій в с. Шабельники, Золотоніського району, звідки здійснив крадіжку ікони.

Також, в червні 2019 року, шляхом віджиму метало-пластикового вікна, злодій проник до приміщення Свято-Покровського храму с. Ковтуни, Золотоніського району, звідки здійснив крадіжку дерев’яної ікони образу «Петра Павла».

Крім того, протягом червня – жовтня 2019 року злодій здійснив крадіжки з приміщення церкви, що розташована в с. Антипівка, Золотоніського району, звідки викрав ікони у кількості 11 штук, в с. Богуславець, Золотоніського району, звідки здійснив крадіжку ікони та євангелії, в                        с. Кропивна, Золотоніського району, звідки викрав ікони, в смт Чорнобай, звідки вчинив крадіжку грошових коштів.

В ході злагодженої роботи працівників правоохоронних органів району затримано особу та оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у приміщення.

За принципової позиції прокурора, яким доведено наявність ризиків у встановлені об’єктивної істини та доведенні вини підозрюваного, можливості вчинити ним нові кримінальні правопорушення, останньому Чорнобаївським районним судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, винній особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 6 років.

index index.jpg2 index.jpg3 index.jpg4 index.jpg5 index.jpg6 index.jpg7 index.jpg8 index.jpg9 index.jpg10