У провадженні Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, а саме у незаконному придбанні та зберіганні психотропної речовини з метою збуту.

В ході досудового розслідування встановлено, що 24-річний чоловік, в жовтні 2019, перебуваючи в м. Золотоноша, Черкаської області, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, умисно, з метою збуту, в кущах, незаконно придбав, знайшовши 15 згортків з фольги з психотропною речовиною — амфетамін, які в подальшому зберігав з метою збуту в кишені своєї куртки, до виявлення та вилучення працівниками Золотоніського ВП. При цьому, хлопець зізнався, що зберігав психотропну речовину з метою збуту та показав місця, де раніше залишав згортки із речовинами.

Чоловіка затримано та оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання психотропної речовини з метою збуту.

Досудове розслідування триває, відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 8 років.