У провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебувало кримінальне провадження за фактом вчинення крадіжки товарно матеріальних цінностей з одної із квартир в м. Золотоноша, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме  таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена групою осіб, поєднана з проникненням у житло.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Київської області за попередньою змовою з своєю співмешканкою та раніше судимим місцевим жителем 02.08.2019 близько  21 год. 30 хв., реалізовуючи спільний злочинний умисел на таємне викрадення чужого майна, умисно, таємно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків, через відчинене вікно проникли до квартири в                м. Золотоноша, Черкаської області, звідки здійснив крадіжку майна.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті, злодіям загрожує покарання від 3 до 6 років.