Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель одного із сіл Канівського району 07 липня 2019 року, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, та перебуваючи в приміщенні будинку товариша, що розташований в м. Каневі, діючи умисно, протиправно, усвідомлюючи небезпеку своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, з метою вбивства останнього, на ґрунті особистих неприязних відносин, які раптово виникли під час сварки після спільного розпиття спиртних напоїв, бажаючи настання його смерті, наніс останньому один удар кухонним ножем в груди спереду, в результаті чого спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді двобічного гемотораксу, проникаючого поранення грудної клітки з ушкодженням серця,  та гостру крововтрату, що призвели до його смерті.

08.07.2019 чоловіка затримано та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Досудове розслідування триває, вбивці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 15 років.