Вироком Канівського міськрайонного суду чоловіка засуджено до 3 років позбавлення волі за вчинення розбійного нападу та інших злочинів проти власності.

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік в лютому 2019 року, перебуваючи поблизу будинку, що по вул. Героїв Дніпра, в м. Каневі, Черкаської області, діючи умисно, з корисливих мотивів, переслідуючи мету відкритого викрадення чужого майна, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх діянь, застосовуючи насильство, небезпечне для життя та здоров’я, вчинив напад на чоловіка, нанісши йому один удар кулаком лівої руки в голову, після якого потерпілий впав та продовжував наносити численні удари ногами по тулубу, спричинивши, згідно висновку тілесні ушкодження у вигляді травми грудної клітки з переломом дев’ятого ребра зліва, попаданням повітря в ліву плевральну порожнину, забоєм лівої легені без її стиснення, та відкрито заволодів його майном, забравши з кишені куртки мобільний телефон, гаманець в якому знаходилися грошові кошти та дві банківські картки. Після цього, обвинувачений, продовжуючи свої злочинні дії, пішов до банкомату АТ «Альфа-Банк», та за допомогою викраденої банківської картки, через банкомат таємно викрав із рахунку потерпілого грошові кошти в сумі.

Чоловік був раніше неодноразово судиним за вчинення злочинів проти власності, маючи не зняту та непогашену судимість на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний злочин.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка до покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.