Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України,  а саме закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжку).

В ході досудового розслідування встановлено, що 42-річний чоловік в червні 2019, перебуваючи в лісовому масиві на території одного із лісництва в Золотоніському районі, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх негативних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на особисте незаконне збагачення, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу намагався викрасти лісопродукцію, а саме: дрова паливні непромислового призначення в кількості 2,1 м3, проте свій злочинний умисел не довів до кінця з причин, що не залежали від його волі, оскільки був затриманий працівниками поліції.

29.06.2019 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робот на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.