У провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом використання завідомого підробленого документа ( ч. 4 ст. 358 КК України) та заволодіння чужим майном шляхом обману (ч. 1 ст. 190  КК України).

Досудовим розслідування встановлено, що житель м. Золотоноша, маючи намір на використання підробленого офіційного документу здобув завідомо для нього підроблені офіційні документи, які посвідчують факти, що здатні спричинити наслідки правового характеру, а саме можливість реалізації прав у сфері охорони здоров’я та соціального забезпечення, – виписки із історії хвороби яка містить відомості про володільця і офіційно посвідчує, те що чоловік дійсно перебував на обстеженні та лікуванні у відділенні позамозкових пухлин та довідку про обставини поранення, контузії, травми, каліцтва у період проходження військової служби. Після чого, з метою   визначення йому  групи інвалідності та встановлення ступеню втрати працездатності, умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання грошових коштів, використав вказані вище документи.

В подальшому на підставі вище зазначених документів чоловіку було необґрунтовано встановлена ІІІ група інвалідності та він призначена пенсія по інвалідності. Як наслідок, безпідставно отримувавши пенсію по інвалідності чоловік спричинив державі збитків на суму 112406,25гривень.

На даний час вказаній особі повідомлено про підозру, йому загрожує покарання у виді штрафу або обмеження волі до 3 років.