Проблемою сьогодення є поширення наркоманії та зростання злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, яка набуває усе більших  масштабів і стає серйозним соціальним чинником, який негативно впливає на життя, здоров’я та благополуччя людей.

Тому правоохоронні органи спрямовують свою діяльність на виявлення та розкриття злочинів у сфері обігу незаконного обігу наркотичних засобів та притягнення винних до відповідальності.

Зокрема, в червні 2019 року працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області виявлено, що житель одного із сіл Золотоніського району займається збутом наркотичних засобів.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В ході досудового розслідування встановлено, що 29-річний чоловік 20.06.2019, перебуваючи в м. Києві, в невстановлений слідством час, місці та спосіб, з метою збуту, незаконно придбав психотропну речовину — амфетамін, яку переніс до місця свого проживання в одному із сіл Золотоніський район, де зберігав, а в подальшому 24.06.2019 збув, продавши за грошові кошти в сумі 600 гривень.

25.06.2019 чоловіка під час збуту затримано в порядку ст.. 208 КПК України та оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини.

Досудове розслідування триває, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 8 років.